Su Arıtma Cihazı

Kategoriler

Hidrotek Ön Üçlü Filtre Seti

5 Mikron Sediment Filtre 1. Kalite Aktif Karbon Filtre 1. Kalite Blok Karbon Filtre Tüm filtrelerimizim NSF ve Water Quality…

249.00

Hidrotek 6 lı Yedek Filtre Seti

5 Mikron İnline Hidrotek Sediment Filtre 1. Kalite Aktif Karbon Filtre 1. Kalite Blok Karbon Filtre Hidrotek 80 GPD (…

400.00

Hidrotek Biocera Filtre Seti

5 mikron Sediment Filtre 1. Kalite Akif Karbon Filtre 1. kalite Blok karbon Filtre Hidrotek 80GPD ( 13 Sarmal )…

599.00

Guvenli-Odeme-Sistemi

3D Security Sistemi İle Güvenli Alışveriş

3D Security ile Alışveriş sırasında kişisel ve kart bilgileriniz. şifrelenerek kimse tarafından görünmemesi sağlanır. Türkiye’de en çok Kullanılan ödeme sistemi olan Paytr ödeme sistemini kullanmaktadır. Sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz tüm ödeme işlemlerinde, Hidrotek ve Paytr güvenliği kullanılmaktadır.
Bunların yanı sıra bankaların internet üzerinden ödeme esnasında kullanmayı şart koştukları, çift taraflı doğrulama yani 3D Security sistemi ile, Telefonunuza gelen şifreyi banka sistemine girmeden, ödeme yapamazsınız.

Ödeme yapıp yapmadığınız ile tereddütte kaldığınız zamanlarda sağ altta bulunan whatsaap butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Bazen müşterimiz banka sisteminin göndermiş olduğu mesajdaki kodu, Yanlış girmeleri durumunda ödeme başarılı ekranını görmedikleri halde ödeme yaptıklarını sanabiliyorlar,

Sistemde bu durum başarısız sipariş olarak görünüyor, ve müşteri hizmetleri ekibimiz böyle bir duruma ehemmiyet vermemek için, sizinle iletişime geçiyor.

Ödeme Yapıp yapmadığınızdan emin değilseniz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Garanti

Garanti Koşulları

– Hidrotek Su Arıtma Sistemlerinden Satın aldığınız Paket ürünler, ve Yedek Parçalar, 14 gün içerisinde ücretsiz garanti iadesi altındadır.

– Yedek parçalar içerisinde kullanım açısından garanti kapsamını esnettiğimiz ürünler mevcuttur.

– Filtreler, çeşmeler, UV filtre vb. su değdiği zaman deforme olmaya açık parçalar garanti kapsamı dışındadır.

– Satın aldığınız her bir ürün 2 yıl full garanti 10 yıl parça temin garantisi altındadır.
2 yıl full garanti kapsamı içerisine filtreler dahil değildir. Bunun sebebi, filtreler kullanıldıkça değiştirilmesi gereken parçalardır. bu sebepten dolayı filtreler garanti kapsamı dışındadır.

– Filtrelerin ortalama kullanım süreleri Türkiye genelindeki şebeke sularının ortalama değeri alınarak hesplanmıştır. bu rakam 200-400 aralığındadır. ürünü kullandığınız bölgede suyun değerleri direkt olarak ürünün ürettiği suya ve, filtre ömrüne bağlı olduğu için, daha sert suların bulunduğu bölgelerde, kullanılan ürünlerin içerisindeki filtreler, doğal olarak daha çabuk filtreleme özelliğini kaybedebilirler.

– Ürünün ürettiği suyun PH seviyesi ve Mineral seviyesi de Ortalama değer baz alınarak hesaplandığı için Bulunduğunuz bölgedeki şebeke suyuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. 

Garanti Belgesinin Tümünü Görüntülemek için Tıklayınız

Ucretsiz-Kurulum

 

81  İlde Ücretsiz Kurulum

 

  • 81 ilde Ücretsiz Kurulum hizmetimizden ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin tamamı yararlanabilir.
  • Ürünü Satın aldıktan sonra Satın aldığınız yıl içerisinde dilediğiniz zaman ücretsiz kurulum hizmeti talep edebilirsiniz.
  • Ücretsiz kurulum hizmetimiz Türkiye’nin 81 ilinde il merkezlerinde bulunan Anlaşmalı servislerimiz tarafından gerçekleştirilir.
  • Kurulum zamanı şehir merkezlerinde 3 – 5  gün içerisinde. şehir merkezlerine mesafesi 50 km yi aşan ilçeler, köyler ve kasabalar için, 7 ila 10 gün içerisinde gerçekleştirilir.
  • Bu durum yaşadığınız bölgedeki Servis yoğuınluğuna kış ya da yaz aylarında değişiklik gösterebiliyor. Burada yazılan süreler malsimum olmakla beraber genellikle ürün kurulumlarınız bir kaç gün içeirisinde gerçekleşmektedir.
  • Ürünleri kuruluma gelen servislerimiz, Firmamızla anlaşmalı olduğundan dolayı, Ürün ile ilgili herhangi bir durumda direk olarak firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Ürünün taşınması başka bir alana kurulması, ya da adres değişikliği nedeniyle garanti süresi içerisinde farklı bir servisten hizmet alınması durumunda ürün garanti kapsamında kalacaktır. Taşınma, ürün Taşıma gibi durumlarda firmamızdan destek isteyiniz.
  • Çok Nadir olmak kaydıyla, Yolu bulunmayan, ulaşımın çok zor olduğu. Köyler vb yerleri için, Ürün Satın almadan önce müşteri hizmetlerimizden Kurulum ve kargo ulaşımı ile ilgili bilgi alınız.
  • Aklınıza takılan diğer sorular için, 0538 452 12 12 nolu hattı arayabilirsiniz.
ücretsiz gönderim

 

81 ile Ücretsiz Kargo

 

Ürünlerimizi ister firmamıza ait sitemizden istersenizde pazaryerlerinden satın alın, Teslimat adresi olarak vermiş olduğunuz adrese, MNG Kargo tarafından ücretsiz teslimi yapılacaktır.

Kargo Gecikmelerinden firmamız  sorumlu değildir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra maksimum 48 saat içerisinde MNG kargı tarafından cep telefonunuza gelecek olan sms ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargo tesliminde, Ürünün kolisini açarak kontrol ediniz. Kargolama esnasında kırılan çatlayan herhangi bir parça olması durumunda, kargo Görevlisine hasar tespit tutanağı doldurtunuz. akabinde, Firmamız ücretsiz olarak ürün değişimini sağlayacaktır. 

Hasar Tespit Tutanağı doldurtmadığınız durumlarda, İkinci gelecek ürün geliş dönüş ücreti sizden tahsil edilecektir.

Resmi tatiller, Bayramlar, Koronavirüs  dolyısı ile kapanmalar gibi özel durumlarda kargo teslim zamanlarında gecikmeler yaşanmaktadır. Bu durum Firmamız ile alakalı olmayıp, Kargo Firmalarının yoğunluğundan kaynaklanmaktadır.

Aklınıza takılan diğer sorular için müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.