Hidrotek Water Su Arıtma Sistemleri

En iyi Su Arıtma Cihazı

En iyi Su Arıtma Cihazı

Ülkemizde En iyi Su Arıtma Cihazları Kategorisinde Hizmet veren Firmamız. Çok Aşamalı Reverse osmosis Systemlerin öncülüğünü yapan firmamız. Suyun ph seviyesinin ve içerisinde bulunan Magnezyum Kalsiyum, Potasyum gibi değerleri yükselterek, İçimi Daha güzel ve daha sağlıklı su sunmaya başlamıştır.

Bilindiği üzere Reverse Osmosis System Arıtmaların, Minumum çalışabildiği filtre sayısı 5 olmalıdır . bu 5 Filtrenin çalıştığı sisteme kök Reverse Osmosis System Diyebiliriz. Bu kök olarak çalışan sistemde, Şebeke suyunuzun değerleri değinmektedir. Şebekeden gelen suyunuzun Ph seviyesine ve TDS oranına göre kök Su Arıtmanın Arıttığı suyun kalitesi farklılık göstermektedir.

Kısa bir örnek vermek gerekirse şebekenizden gelen suyun ph seviyesinin 7 olduğunu varsayalım. tds değeriniz de 300 olsun. Kök Reverse Osmosis Su Arıtma Sisteminden Su geçtikten sonra ph seviyeniz 6 tds oranınız da 30 civarı olacaktır.

Fakat bir çok uzmana göre insan sağlığına yararlı olan su değerlerinin PH 7 ila 9 aralığında olması gerektiğini belirtirler. Firmamız da tam bu nboktada devreye girerek sizlere En iyi Su Arıtma Cihazını sunabilmek için. Kök Reverse Osmosis system’den Sonra tüketeceğiniz suyun değerlerin üzerinde, mineral Filtre , Alkali Filtre vb. filtrelerle suyun hem Ph seviyesini hem de içinde bulunan minerallerin oranını arttırarak. Sizlere sağlıklı zengin mineralli su sunmayı amaçlar.

2003 yılından bu yana Türkiye’de hem endüstriyel anlamda hem de Evsel arıtma sistemlerin alanında faaliyet sunana Hidrotek arıtma sistemleri. siz değerli kullanıcılarına ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmek için her geçen servis ağını genişletmektedir. 81 ilde bulunan servis ağı sayesinde çok kısa bir süre içerisinde ürünlere müdahale edilirken. Müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulması amaçlanmıştır.

Siz de Standart,2ın dışında bir ürün kullanmak istiyorsanız ve aileniz için en iyisini arıyorsanız. https://hidrotekwater.com.tr yi   7/24 ziyaret edebilirsiniz.